Styrelsen

Här du kontaktuppgifter till styrelsen i vår kår.

Pernilla Bruno

Kårordförande
E-post: pernilla@veberodscout.se
Mobil:
070-6701447

Kårordförande

Anna Holgersson

Vice kårordförande
E-post: anna@veberodscout.se

Vice kårordförande

Hanna Nilsson

Sekreterare Ledare
E-post: hanna@veberodscout.se

Sekreterare i kårstyrelsen

Tobias Carlsson

Kårkassör
E-post: tobias@veberodscout.se
Mobil:
070-2782715

Kassör och ledamot i kårstyrelsen

Thomas Bruno

Informationsansvarig
E-post: thomas@veberodscout.se
Mobil:
070-7687420

Ansvarar för scoutkårens informations- och kommunikationsarbete.

Therese Björk Gardell

Kårledare
E-post: therese@veberodscout.se
Mobil:
070-2374243

Kårledare och ledamot i kårstyrelsen

P1150257

Mette Martinsen

Kårledare
E-post: mette@veberodscout.se
Mobil:
0735032141

Kårledare

Emma Holgersson

Ledamot
E-post: emma.h@veberodscout.se

Ledamot i kårstyreslen

Osin Thelander

Styrelseledamot
E-post: osin@veberodscout.se

Ledamot i kårstyreslen

Issabell Bryde

Styrelseledamot
E-post: issabell@veberodscout.se

Ledamot i kårstyreslen