Styrelsen

Här du kontaktuppgifter till styrelsen i vår kår.

Pernilla Bruno

Kårordförande
E-post: pernilla@veberodscout.se
Mobil:
070-6701447

Kårordförande

Åse Larsson

Vice kårordförande
E-post: ase@veberodscout.se

Vice kårordförande

Hanna Nilsson

Sekreterare Ledare
E-post: hanna@veberodscout.se

Sekreterare i kårstyrelsen

Albin

Albin Askman Junhede

E-post: albin@veberodscout.se

Ledare för utmanarna

Thomas Bruno

Informationsansvarig och kårledare
E-post: thomas@veberodscout.se
Mobil:
070-7687420

Ansvarar för scoutkårens informations- och kommunikationsarbete samt kårledare

Therese Björk Gardell

Kårledare
E-post: therese@veberodscout.se
Mobil:
070-2374243

Kårledare och ledamot i kårstyrelsen

P1150245

David Wernbro

E-post: david@veberodscout.se

Kårledare, styrelseledamot och ledare för utmanarscouterna

Osin Thelander

Styrelseledamot
E-post: osin@veberodscout.se

Ledamot i kårstyreslen

Katarina Davidsson

E-post: katarina@veberodscout.se

Ledamot i kårstyrelsen

P1150257

Mette Martinsen

Kårledare
E-post: mette@veberodscout.se
Mobil:
0735032141

Kårledare

Issabell Bryde

Styrelseledamot
E-post: issabell@veberodscout.se

Ledamot i kårstyreslen